BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )

You are not connected. Please login or register

Какви мебели от фабриката имате?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

whitekitty

Рибарче
Рибарче
Здравейте, мили другарчета!

Предлагам в тази тема да декларираме притежанията си от мебелната фабрика, за да знаем кой какво има за размяна и от кого можем да поискаме нещо назаем.

Ето опис на скромното ми (засега) движимо имущество:

Покъщнината на едно Коте

Качих си файла в облаците и сложих линк, защото ми е по-лесно да го осъвременявам така - не е нужно да влизам във форума и да бъркам в поста.

Ако някой иска да си размени нещо за някое от нещата, които съм декларирала за размяна, моля да се свърже с мен или тук, или направо в играта. С удоволствие ще ви подаря нещо, което ми се повтаря, стига да знам, че си го нямате. Ако някой иска нещо назаем - моля! Имам едно-две редки неща, които са ми подарък. Ако сте събрали останалото, с удоволствие ще ви услужа да си отключите рибата, да си я хванете и да си я запишете в досието.
И не се ослушвайте дълго, че като се ослушвате, Васил намазва от цялата работа! Сума ти неща му продадох, защото никой не се обади да ги поиска.

Последната промяна е направена от whitekitty на Нед 24 Сеп 2017 - 19:31; мнението е било променяно общо 18 пъти

Вижте профила на потребителя

NaikiS

Аджамия рибарче
Аджамия рибарче
Долу в дясно има опция "EDIT"  От там може да се редактира . като направя инвертаризацията ще публикувам Smile

Излишни вещи за размяна :

Футболен тапет - 2 броя
табуретка -1 брой
Бонбоново нощно шкафче - 1 брой

Вижте профила на потребителя

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]